31 Ekim 2016

Marks & Spencer İç Giyimdeki 90. Yılını Kutluyor

Geçtiğimiz hafta, Swissotel The Bopshorus’ta Marks & Spencer 2016 Sonbahar/Kış sezonunu , iç giyimdeki 90 yıllık uzmanlığını düzenlediği defileyle kutladı. Defilede Sonbahar/Kış koleksiyonunu tanıtan Marks & Spencer lansmanına basın ve blogger’ların katılımı ve ilgili yoğundu.


Marks & Spencer, sadece zengin koleksiyonu ve fonksiyonel ürünleri ile değil aynı zamanda “Bra fit” özelliğiyle de kalite anlayışını, ürünlerindeki şık detaylar, rahatlık, fonksiyonellik ve eşsiz tasarımları ile birleştiriyor.
İç giyimdeki 90. yılını kutlayan M&S, iç giyimde ilk akla gelen markalardan olma özelliğini sürdürüyor. Marks & Spencer, 1926’da satışa çıkan ve en ikonik modeli olan “Trellis Lace” sütyeni bu sezon tekrar sunuyor. Dünyada bir milyon adetin üzerinde satan Trellis Lace dantel sütyen de modern ve yeni yorumuyla yeni sezona hazır.


Sonbahar/Kış 2016 iç giyim koleksiyonunu hazırlarken dantel ve sportif detaylara sıklıkla yer veren Marks & Spencer, yenilikçi kumaşlar ve dikiş teknikleri kullanıyor.

Sportif ürünler modern ve şık bir görünümle birlikte yine ileri dikim teknolojisi ve yenilikçi kumaşlarıyla şekillendirici özellikler taşıyor.


Sonbahar/Kış sezon için bacaklar ve kalçalar da Marks & Spencer’a emanet. Kalçayı ve bacakları tamaıyla saran ürünler kusursuz bir silüet vadediyor.
Marks & Spencer, dantel aşkını da sütyen, body ve çoraplarda kullandığı ince ve modern detaylarla olabilecek en zarif ve çekici şekilde ifade ediyor ve bir adım öteye taşıyor.
Desenler, renkler ve kumaşlar bir arada beklenmedik kombinler ve şekillerde sunuluyor.
Soozie Jenkinson, İç giyim Tasarım Direktörü,
Rosie de ben de Tokyo’yu çok seviyoruz. 2016 Sonbahar/Kış koleksiyonu için vintage Japon ürünlerinden ve ahşap blok tekniklerinden ve egzotik gül baskılarından ilham aldık. 
Ortaya kimono, pijama ve çok zarif ve şık bir koleksiyon çıktı.  Fransız dantellerini gül ve krizantem detaylarıyla zenginleştirdik.

Rosie Huntington-Whiteley,
Tokyo inanılmaz güzellikte bir şehir. Tamamıyla göze hitap ediyor.  Koleksiyonu hazırlarken de şehrin canlılığı ve enerjisinden ilham aldık. Zengin çiçek desenleri, ve renk paleti her bir parçayı lüks ve feminen kılıyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...