12 Nisan 2016

ZEITGARD İle Sadece 3 Adımda Daha Genç Bir Cilt

Geçtiğimiz günlerde tanıtımına gittiğim LR Health & Beauty’nin yeni Anti-Age cihazı Zeitgard 2 ile zaman geriye dönüyor. Gençlik iksiri içmeden genç kalabilmenin artık bir hayal olmadığını kanıtlayan Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi ile sadece üç adımda daha genç bir cilde sahip olmak mümkün. Mükemmel tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi ile cildiniz artık daha pürüzsüz ve ışıltılı olacak.

lr


LR Health & Beauty geçtiğimiz yıl piyasaya çıkardığı Zeitgard yüz temizleme cihazı ile epey bir dikkat çekmişti. Klasik temizleme ürünlerinin yapamadığını tek başına 10 kat daha etkili yapan cilt temizleme cihazından sonra LR, yeni Zeitgard Anti-Age cihazı ile artık zamanı geriye döndürüyor...


Kablosuz oluşu ve kolay taşınabilme özelliğiyle evde, işte, tatilde istediğiniz her yerde rahatça kullanıp, taşıyabileceğiniz Zeitgard Anti-Age cihazı, ciltteki kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltarak etkisi uzun süren bir bakım sağlıyor. Anında görülen etkisi, uygulama ve kullanım kolaylığı ile Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi, sadece üç adımda zamanı durdurarak daha genç ve daha canlı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. 

Yenilikçi tasarıma ve teknolojiye sahip olan Zeitgard’ın termik sıcak/soğuk metodu ile etken maddeler cildin alt katmanlarına etkili bir şekilde ulaşıyor. Böylelikle içten dışa en uygun emilim gerçekleştirilerek cildin yenilenmesi sağlanıyor. Farklı ihtiyaçlara göre özel olarak üretilen Anti-Age tamamlayıcı ürünleri ile ciltteki kırışıklıklar ve yıpranmış bölümler hedef alınarak ekstra bakım sağlanıyor.

Daha genç görünen, canlı ve etkileyici bir cildin hayal olmadığını vaat eden Zeitgard Anti-Age Bakım Sistemi alında, kazayağı ve kaş arasında oluşan çizgilerde, gözaltı torbalarında; perioral, nazalobial ve boyun kırışıklıklarında anında görünen ve hissedilebilen etkisiyle cildi onararak elastikiyetini artırıyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...