29 Mayıs 2016

Koşuyolu HassasAnne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi ve hassasannedukkan.com Açılışı

Geçtiğimiz hafta  Koşuyolu Hassas Anne Etkinlik Merkezi’nin ve hassasannedukkan.com açılışı gerçekleşti. Arkadaşım Hassas Anne Ece'nin bu özel gününde yanında maalesef olamadım.

 Hassasanne.com internet sitesinde ebeveynlere yol gösterici yazıları aracılığıyla her gün binlerce anneye ulaşan blogger Hassas Anne Ece Kumkale tarafından, ilki Zekeriyaköy’de açılan Hassas Anne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi’nin Koşuyolu şubesi yoğun bir ilgi varmış...

hassas anne

nebyandogal.com , tatlimo.com , tazemutfak.com, melekeli.com.tr ,mycey.com, makarnalutfen.com’un desteği ve Toles Etkinlik’in organizasyonu ile yapılan davette, Instagram’da bir yıldır satış yapan @HassasAnneDukkan’ın e-ticaret sitesi hassasannedukkan.com’un açılışı da duyuruldu. 

hassas anne etkinlik merkezi

Giyimden gıdaya, oyun malzemelerinden ekolojik ve sertifikalı organik ürünlere uzanan, çocuk dostu hassasiyeti ile seçilmiş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin her yerine kargo ile ulaşım sağlayan dükkana Koşuyolu merkezden ve hassasannedukkan.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Zekeriyaköy adresindeki başarılı grafiğin ardından Anadolu Yakası’nın en keyifli semtlerinden biri olan Koşuyolu’nun yeşillikli sokaklarından birinde, sıcacık bir ev ortamı rahatlığında olan etkinlik ve gelişim merkezine ulaşım oldukça rahat. Burada şehrin gürültü ve stresinden uzakta çocuğunuzla birlikte kaliteli zaman geçirebilir, ebeveynlerin gelişimi ve farkındalık için eğitim ve seminerlerini takip edebilir, eğlenceli etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca davet ve organizasyonlar ve doğum günü partileri için de iletişime geçebilirsiniz.

Hassas Anne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi Koşuyolu’ndaki yeni mekanında çocukların zihinsel, duyusal ve fiziksel gelişimlerini desteklemek üzere kurgulanmış oyun grupları, duyusal oyun, bilimsel deney, ritim ve müzik, denge ve dikkat, yaratıcılık atölyeleri, anne-çocuk yoga ve zumba etkinlikleri, ebeveyn eğitimleri, seminerler, doğumgünleri, davetler ve lansmanlara ev sahipliği yapacak.

Koşuyolu Hassas Anne Çocuk Etkinlik ve Gelişim Merkezi hakkında bilgi almak için;
Tel: 0535 876 68 81
Adres: Ali Nazime Sok No:32 Koşuyolu, Kadıköy                  
hassasanneetkinlikmerkezi.com
@hassasanneetkinlikmerkezi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...