27 Nisan 2015

Kiğılı 2015 Baharı....

Erkek giyimin önde gelen markalarından  Kiğılı ile geçtiğimiz hafta  #kiğili2015bahari lansmanında bir araya geldik... Socialmom Çağla Düvenci ve Kiğılı'nın ev sahipliğinde hem çok güzel bir o kadar eğlenceli bir gün geçirdik... Kiğılı, takım elbise ve daha çok 35 yaş üzeri bir marka iken şimdi daha dinamik, daha gençlere de hitap eden bir marka olmuş... Günlük hayatta rahatlıkla giyilebilecek bir koleksiyona, 28 renk alternatifli polo tişörtlere, baba-oğul takımlara kadar her şekilde daha çok kişiye hitap eden bir marka artık...
 
 
Kiğılı ekibi bahar koleksiyonlarını hazırlarken bir Ege yolculuğuna çıkmışlar... Ege kıyılarından ilham aldıkları gibi katalog çekimlerini de Bozcaada'da gerçekleştirmişler...
 
 
Ve lansmanda da bize Ege havasını yaşattılar... O kadar özel hazırlanmışlar ki, her detayda Ege havasının huzuru vardı sanki....


  

Ve gelelim Kiğılı 2015 Baharı;

İlkbahar-Yaz için rotasını mavi sulara çeviren Kiğılı; mavi, beyaz, bej ve yeşil tonlarının ağırlıkta olduğu Ege temalı koleksiyonunu tanıttı.
‘Gezgin ruh’ koleksiyonuyla Ege’de mavi yolculuğa çıkacak Kiğılı erkeği, sahil kasabalarının huzur ve rahatlık veren havasını şehirde de yaşayacak.

 
Kiğılı 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda ‘Gezgin Ruh’ temasıyla Ege’nin mistik havasını, doğasını, renklerle barışık sokaklarını, tarihsel dokusunu ve kültürel zenginliğini yansıtıyor. Şehir hayatından denize, yeşile, toprağa kaçışı anlatan koleksiyon, mavi, beyaz, bej, yeşil tonlarının eşsiz uyumunu yansıtıyor.

 
“Gezgin Ruh” metropolden yola çıkıyor Ege’nin sahil kasabalarında dolaşıyor
Kiğılı bu sezon sizi, balıkçı tekneleri, Ege evleri ve Truva, Efes gibi tarihi birikimlerin konu edildiği kültürel bir gezintiye davet ediyor. Doğanın büyülü enerjisinin sentezlendiği capcanlı bir moda ile sizi mavi yolculuğa çıkaran Kiğılı’nın yeni sezon koleksiyonu, zamanın vintage ve eskimiş yüzünü günümüze taşıyor. Beyaz, pastel mavi, turuncu ve yeşiller, Ege bölgesinin marin ve sahil etkisini günlük hayata yansıtıyor. Koleksiyonda Ege’den gelen sahil ve marin etkisinin cezbedici şıklığı, 70’lerin mikro desenleri, dikey- yatay çizgiler ve ile kumaşın eşsiz dokunma hissi ve hafifliğini ön plana çıkarıyor.

 
Hafifletilmiş pamuk ofiste size nefes aldıracak
Metropol karmaşası içinde kendini şık olduğu kadar rahat hissetmek isteyenler, Kiğılı’nın yeni sezon koleksiyonuyla şehir hayatında şıklığın öne çıktığı tasarımlarla rahat bir soluk alacak. Ağırlıklı olarak doğal elyafların kullanıldığı tasarımlar, pamukla hafifletilmiş gramajlarda işlenerek üzerinizde yokmuş hissi yaratıyor; baskı ve nakışlar yaz sporlarının ve Ege esintilerinin ikonlarıyla yorumlanarak eşsiz bir şıklık vadediyor.
60’lar ve 70’lerinde geometrik desenlerle karşımıza çıktığı koleksiyonda; blok kompozisyonlardan oluşan desenler, siyah - saks gibi renk bloklamaları ile çizgisel, ekose ve kareli desenler dikkat çekiyor.
Klasik koleksiyonda detay işçiliğin zarafeti sunulurken, farklı kumaş kompozisyonlarında hazırlanan takım elbise, ceket ve pantolonlar erkek gardırobunun vazgeçilmez parçalarından olmaya aday. Üretim ve tasarım kalitesini yansıtan kombinlerdeki zenginlik ve rahatlık Kiğılı 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna damgasını vuruyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...