9 Aralık 2015

Toyzzshop.com Alışverişi

Oyuncak alışverişini kim sevmez ki, çocuklar kadar ben de severim... Genele ToyzzShop mağazasından alsak da son zamanlarda iki kız çocuğu ile bazen zor olabiliyor... En son LEGO aldığımızda ikisi farklı seçimlerde bulununca her ikisini de almak zorunda kalmıştım... Amaç farklı zamanlarda birer birer alıp hem paylaşmayı öğrenmeleri, hem de her defasında farklı heyecanlar yaşamaları...
Tecrübe edince bu kez LEGO alışverişimizi ToyzzShop 'un internet sitesinden yaptım... Evet yine beraber karar verdik... Daha az parçalı Legolar alıp her ikisinin de gönlünü yapmış oldum...
Kızlarla seçimimizi yaptık, ertesi gün babayla verdik siparişi, hediye paketi seçeneğini de ihmal etmedik. Böylece her çocuk hediye açınca nasıl mutlu oluyorsa, mutlulukları biraz daha artmış oldu...Bu arada yakında sinema filmi vizyona girecek olan STAR WARS'ın LEGO "STAR WARS" serisini de bu alışverişimize ekledik... Biz onu LEGO şehrimize dinozor olarak kullanıyoruz... Aysu'nun son zamanlardaki Dinozor ve Zombi sevdası için birebir oldu :)
İşte bizim oyuncağımız


Diğer sipariş verdiklerim ise LEGO  Friends serisinden "First Aid Jungle Bike" ve LEGO Creator serisinden "Emerald Express"

Tamam kabul Legolarla oynamayı ben de çok sevdiğim için ortak oyunumuz bizim :) Pijamalarımızı giysek bile oynarız biz.


LEGO şehrimiz nasıl?


Bu arada güzel bir projeden bahsetmek istiyorum. Tüm Toyzz Shop mağazaları ve www.toyzzshop.com'da satışa sunulan Fun Dough 4'lü oyun hamurunun her birinden elde edilen gelirin 2 TL'si Türküye'nin güçlü hayvan haklarını koruma derneği HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) 'ın çalışmalarında kullanılmak üzere Toyzz Shop tarafından sahipsiz hayranlarının kumbarasında biriktiriliyor. 

Bir yıl boyunca devam edecek kampanya ile geleceğimiz olan çocukların hayvan hakları gönüllüsü olması ve duyarlılıklarının desteklenmesi için “Hayvan Haklarında Farkındalık Yarat, Sen de Paylaş Kampanyası” ile Toyzz Shop tüm hayvan severleri mağazalarına davet ediyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...