5 Eylül 2015

AMWAY’ den YEPYENİ ARTISTRY™ HYDRA-V KOLEKSİYONU

Derinlemesine nemlenme sağlayan özgün cilt bakım buluştu.
 
 2 Eylül akşamı,tarihi Ortaköy Hamamı Kethüda'da, Amway Artistry'ın yeni serisi Hydra-V ile tanıştık. Özellikle 35 yaş altı için tasarlanmış bu ürünü akşamında deneme fırsatım oldu ve ilk kullanım için sonuç başarılıydı.
 
Dünyanın en büyük doğrudan satış şirketi Amway’in Premium cilt bakım markası ARTISTRY,Aquaporinler üzerindeki Nobel Ödüllü bir araştırmadan esinlenerek derinlemesine nemlenmeyi hedefleyen yeni bir cilt bakım serisi sunuyor:
 
 

ARTISTRY Hydra-V™ Koleksiyonu.

Su vücut için hayatidir, sağlık ve iyileştirme getiren bir yaşam gücüdür. cildimiz, parlak ve sağlıklı olmak, stres yaratan unsurlara karşı koymak için bol miktarda, dengeli suya ihtiyaç duyar.
Yılın hangi mevsimi olursa olsun tüm ciltlerin nemlenmeye ihtiyacı vardır. Fakat araştırmalar tüm dünyada milyonlarca kişinin cilt dehidrasyonu sıkıntısı olduğunu göstermektedir. Bu sorun yirmili yaşlar gibi erken bir dönemde başlamaktadır.

ARTISTRY HYDRA-V koleksiyonu her cilt tipinde derinlemesine nemlenmeye odaklanmaktadır.
Cildin ihtiyacı olan nemlenme düzeyi ne olursa olsun ARTISTRY HYDRA-V Koleksiyonu her cilt tipi için özel hazırlanmış bir dizi formülle bu ihtiyaçlara cevap vermektedir. Bu seri 35 yaş altında olan ve henüz yaşlanma belirtilerinden endişelenmeyen ve etkili bir cilt bakımı ile ilgilenen genç kitle içindir.
Ferahlatır. Yeniler. Canlandırır

ARTISTRY HYDRA-V Koleksiyonu cilt bariyerini yöneterek suyun ciltte tutulmasına yardım eder ve içinde nadir ve değerli bileşenler olan tescilli Hydra Complex ile çok güçlü bir duvar yaratır. Saf Norveç fiyort suyu cilt yüzeyine derinlemesine nemlendirme sağlarken, besin öğesi zengini Himalaya Pembe Kaya Mineralleri cildi yenileyerek su ulaşımının, depolanmasının ve tutulmasının geliştirilmesine yardım eder. Besleyici Hawaii Açai meyvesi, suyu hapsederek kalıcı nemlenme sağlar ve cildin nem bariyerinin güçlenmesini destekler.

“ARTISTRY HYDRA-V™ Koleksiyonu, cildin su içeriğinde anında artış ve 24 saate kadarkalıcı nemlenme sağlamaktadır.*

Kuru cilt ile dehidre cilt arasındaki farkın önemini vurgulayan Amway bilim adamları, kuru cildin genetik, kronik hastalık, yaşlanma ve diğer koşullar nedeniyle oluşan bir cilt tipi, dehidre cildin ise cildin en dış katmanlarının yeterli su alamamasından kaynaklanan bir cilt durumu olduğunu belirtmektedir. Her iki olguda da ARTISTRY HYDRA-V™ Koleksiyonu gibi derinlemesine bir nemlenmeye ihtiyaç vardır. Basit Uygulama, Tek Kelimeyle Olağanüstü Sonuçlar

Yedi üründen oluşan ARTISTRY HYDRA-V koleksiyonu cildi ferahlatmak, yenilemek ve canlandırmak üzere geliştirilmiştir. Üç basit adımda cilt daha pürüzsüz, daha yumuşak ve daha esnek görünür ve hissedilir.
 
İlk adımda uygulayacağınız Ferahlatıcı Köpüklü Temizleyici ve Ferahlatıcı Tonikcildi “HAZIRLAMA” Aşamasıdır.
  
İkinci “UYGULAMA” adımında koleksiyonun kahraman ürünü Canlandırıcı Konsantre Cilt Serumu uygulanır.
 
 
Koleksiyon son olarak “NEMLENDİRME” aşamasında tüm cilt tipleri,karma-yağlı cilt, normal/kuru ciltolarak her üç cilt tipine de uygun nemlendiricive göz için Canlandırıcı Jel Krem sunar.
 
 
 
Farklı cilt tiplerine göre geliştirilmiş ARTISTRY HYDRA-V™ Power System ürünleri en etkili formülle kombine bir güç sağlayarak, derinlemesine nemlenmeyle zenginleşmiş faydalar sunar. Power Systemlerin hepsi Canlandırıcı Konsantre Cilt Serumu,  Göz için Canlandırıcı Jel Krem ve her üç cilt tipine uygun bir nemlendirici içerir.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...