18 Ağustos 2016

"Barbie Uzay Macerası" Filmi

Barbie, yıllardır tüm çocukların, hele de kız çocuklarının en sevdiği oyuncak bebek ve çizgi film kahramanı. Ben bile ne çok oynardım Barbie bebeklerle… Şimdi kız çocuklarına ilham veren ve onların kariyer edinmeye özendiren Barbie’nin yepyeni yolculuğu “Uzay Macerası”.


19 Ağustos’ta Türkçe dublajlı olarak gösterime girecek olan “Barbie Uzay Macerası”nın galası önceki akşam Zorlu Cinemaximum’da gerçekleşti. Biz de Aysu ile yazlık günlerine 2 gün ara verip galaya katıldık. Yanımızda çok sevdiğimiz sınıf arkadaşımız Tuğçe de vardı. Hem arkadaşıyla hasret giderdi hem de film öncesi eğlenceli vakit geçirdi. Tekirdağ'da kalan Aslı'yı da en kısa zamanda sinemaya götürmek şart oldu :)Atıldığı birbirinden farklı maceralarla çocukların hayal gücünü ve kendine olan inancını güçlendiren Barbie, yeni macerasında yıldızları sönen galaksiyi karanlıktan kurtarıyor. Film çocukları heyecan dolu bir uzay yolculuğuna çıkaracak.


Uzay Macerası’nda Barbie, sevimli ve sadık dostu Pupcorn ile uçan kaykayının üzerinde evrenin derinliklerine doğru yola çıkıyor. Yıldızların danslarının yavaşlaması ve ışığının sönmeye başlaması sebebiyle oluşturulan ekibe katılan Barbie, galaksiyi kurtarmak için kozmik bir yolculuğa çıkıyor. Harika yeteneklere sahip arkadaşları ile birlikte galaksiyi kurtarmak için görev alan Barbie, kalbinin sesini dinleyerek ve arkadaşlarının da yardımıyla kısa sürede tüm evrenin beklediği bir lider oluyor.


Filmin özellikle müziklerini ben çok sevdim. Geçen seneki “Barbie Prenses ve Rock Star” filminin müzikleri de çok güzeldi gerçi. Bu arada evet Barbie kız çocuklarına hitap etse de , uzay macerası olması küçük yaş erkek çocuklarının da ilgisini çekebilir diye düşünüyorum… Bu arada Aslı ile giderken tabii ki Aysu da tekrar izlemiş olacak, ezberler müzikleri :)

1 yorum:

  1. Fotoğraflar harika . Benim kızımda bu çocuk filmini gün sayarak bekliyor geçen haftadan beri

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...