19 Ekim 2015

Mustela'nın Yeni Serisi "Maternite" Annelere Özel

Yine geçtiğimiz haftalarda bu kez annelere özel bir ürünü tanıdık. Mehmet Ustaoğlu'nun davetiyle Mama Shelter'de Mustela'nın annelere özel çıkan "Maternite" serisinin basın lansmanı vardı. 10 aylık bir bebeği olan oyuncu Aslı Tandoğan hamilelik deneyimlerini anlattı, Memorial Wellnes'ın uzman dermatoloğu  Makbule Dündar ise hamilelik döneminde cilt yapısıyla ilgili bilgi verdi sorulan sorulara yanıt verdi... Mustela markasının pazarlama müdür Gülçin Koz ise seri hakkında detaylı bilgi verdi...

Hamileyken cildin kalitesini ve güzelliğini korumak önemlidir. Gebelik sonrasında cildin eski formuna kavuşması her hamilenin hayalidir. Ancak en önemlisi bebeğe zarar vermeden bunu yapmaktır.  Mustela yeni "Maternite" Anne Serisi, cildin güzelliğini korumak ve annelik duygularınızı doyasıya yaşamanız için hamile ve yeni anneler için yepyeni bir bakım serisi sunuyor.
Hamilelik ve doğum sonrasında cildinizde değişiklikler olur.  Cildiniz eski sıkılığını kaybetmiş ve sarkmalar yaşanıyor olabilir. Hamileler ve yeni anneler için özel olarak formüle edilmiş,  ‘Mustela Maternite Serisi’ doğal aktif içeriklerin yenilikçi bileşimi sayesinde cildi bir kalkan gibi korumaya alır. 60 yılı aşkın Anne ve Bebek cilt bakım uzmanı olan Mustela doğal kökenli içeriğe sahip olan ‘yeni ürünleri ile’ hamile cildi ve bebek dostudur.
‘Mustela Maternite Anne Serisi’  ürünleri hamilelikte kullanımı şüpheli hiçbir madde içermez:   Paraben, Phthalate, Phenoxyethanol, Bisphenols A ve S, Kafein ve Alkol gibi maddeler kullanılmaz. Alerji riskini minimize edecek şekilde formüle edilmiştir. Yeni seri toplam 7 ürünüyle hamilelik ve sonrasında en çok ihtiyaç duyulan problemlere çözüm sunuyor: Vücut nemlendirme, cilt çatlakları, göğüs ve vücut toparlama ve yorgun bacakları rahatlatma.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...