30 Ekim 2015

Dyson V6 ile Temizlik Çocuk İşi

Geçtiğimiz hafta sonu çocuklarla eğlenceli bir davette hem Dyson V6'yı tanıdık, hem de çocuklar etkinlik yapıp etkinlik sonrası temizlik çocuk işi diyerek ortalığı onlara süpürttük..


Çocuklarla etkinlik hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı... Onlar önce Legabebe Aktivite ile aktivitelerini yaptılar, boyanmış pirinçleri etrafa bir güzel saçtılar.. Ama ben hala "annecim dağıtmayın onları" diye çırpınırken ellerine Dyson v6'yı verdik ve o anda aktivite daha da bir renklendi... Nasıl zevkle ve rahatça süpürdüler ortalığı anlatamam. Bu arada ben evdeki makineni haznesini açamazken onlar Dyson V6'nın haznesini bir hareketle çok rahat boşalttılar...
Özelliklerini zaten eşimin araştırmalarıyla biliyordum da yakından görünce daha da bir hayran kaldım... Dyson V6 kablosuz süpürge serisi ile eğilip bükülmeden evinizi zeminden tavana kolayca temizleyebilirsiniz. Dyson V6 Total Clean 20 dakikalık kesintisiz ve güçlü emiş gücüne sahiptir. Makineniz yalnızca çalıştırma tetiğine dokunduğunuzda  çalışır; böylece yalnızca süpürme işlemi sırasında enerji harcanır.V6 +  ve V6 Animal modellerinde bulunan  temizleme başlığının sert naylon fırçaları halının derinliklerindeki toz ve kirleri temizlerken; karbon fiber fırçalar ise sert  zeminlerdeki ince tozları toplar. Başlık zeminle tam temas sağlayarak emiş gücü sızıntısı olmadan kapladığı alanı tamamen temizler. Evcil hayvan besleyenlere özellikle önerilen V6 Animal özel olarak tasarlanan motorlu mini başlığı sayesinde döşemelerinizdeki tozların yanı sıra evin her yerindeki hayvan tüylerini de ortadan kaldırır.

Yukarıdaki bütün bu özelliklerinin yanı sıra, Dyson V6 Total Clean kablosuz süpürge, patentli 2 TierRadial siklon teknolojisi, etkin motor sonrası HEPA filtre ve kirli hava sızıntısını engelleyen makine içi izolasyon ile çalışarak soluduğunuz havadan daha temiz hava çıkışı sağlar.

V6 Total Clean’dekiSoft Roller başlık, ince tozları ve iri kirleri eş zamanlı olarak temizlemesini sağlayan yumuşak naylon dokudan oluşan silindirin üzerine dizilmiş anti statik karbon fiber fırça şeritlerinden oluşur. Başlığın silindir fırçası yumuşak dokulu naylon ile kaplı olduğundan fırçanın lifleri iri taneli kirleri kavrayarak başlığın alt kısmına oradan da yüksek emiş gücü ile süpürgeye gönderir.

Direct Drive temizleme başlığı ise halının derinliklerindeki tozları ve kirleri dahi temizler. Başlığın sert naylon fırçaları halının derinliklerindeki tozları ve kirleri; karbon fiber fırçaları ise sert zeminlerdeki ince tozları toplar. Başlık tamamen fırça ile kaplı olduğundan, süpürdüğünüz alanı bütünüyle temizler.

Ve temizlik bittiğinde...
Duvara monte edilebilen şarj ünitesinde süpürgenizi şarj ederken aynı zamanda makinenin  ekstra aparatlarını da saklayabilirsiniz.  Böylece her an temizliğe hazırsınız.1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...