6 Ekim 2015

Cottonbox Sonbahar-Kış Koleksiyonu Bir Harika...

Cottonbox, doğanın tüm renklerini yansıttığı 2015 / 2016 Sonbahar - Kış koleksiyonunun Ritz Carlton'da çok samimi bir 5 çayı ile tanıttı...


Bu sezona da bir çok iddialı yenilikler var koleksiyonda...Benim en çok hoşuma giden ise, bebeğinizi ve sizi yatak odasında tek kombinde birleştiren ve dekorasyonda bütünlük sağlayan dantelli anne & bebek takımları..

Yeni 'Royal Saten' grubu ile yatak odasında asaleti vurgularken, yeni dantelli ürün grubu 'Lace' ile, nostaljiyi yeniden yorumluyor..


Bir de genç grubunda prensesler eminim ki her kız çocuğunun hoşuna gidecektir...


Bebek takımlarından genç grubuna, nevresim takımlarından nakışlı ve baskılı pike setlerine, yatak örtülerinden masa örtüsü, bornoz ve havlulara kadar tüm ürün gruplarını sonbahar enerjisi ile yenileyen Cottonbox, yeni mevsimin romantik ritmini, dinamik ve canlı tasarımların yanı sıra, soft renklerle ve zarif desenlerle tamamladı. Cottonart, saten, comfort ve klasik ürün gruplarıyla, nostaljik seçimlerden modern çizgilere, vintage tasarımlardan klasik tarza birçok zevke hitap eden desenleri sonbahar renkleri ile harmanlayarak sıcacık bir koleksiyon oluşturan Cottonbox, her zaman olduğu gibi yine bütün gruplarda sadece pamuk ipliği kullandı.
Yatak odalarında mevsim sonbahar!


1 yorum:

  1. Cotton box en sevdiğim marka ! Blogg a toplantıları çok çok güzel oluyor haberim olmuştu ama Marmaris'ten oraya gitmek malesef biraz zor olacaktı :(
    Sevgiler

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...