12 Şubat 2015

Huggies Yenidoğan Bezi Lansmanı...

Geçtiğimiz hafta Özge Kopuz'un davetiyle  blogger anneler ve Huggies ekipi bir araya geldik... Yine The House Otel'in boğaz manzarası eşliğinde samimi bir ortamda gerçekleşti etkinlik... Ama bu kez hava harikaydı o boğaz havasını daha da bir içimize çektik :)
 

Huggies YeniDoğan bebek bezinde altın çağ demişler ve konsepti altın renginde hazırlamışlar....
 
 
****Yeni Huggies Yenidoğan
anne dokunuşu kadar hassas ve yumuşak...
 
 
***Yenilenen Huggies Yenidoğan anne kucağının
yumuşaklığını yaşatıyor
 
 
Dünyaya gözlerini yeni açan bebeklerin ilk ayları alışma süresidir… Bu dönem içerisinde bebekler özel bir bakım ve ilgiliye ihtiyaç duyarlar. Huggies, yeni doğan bebeklerin hassas ciltlerine nazik bir dokunuş sunabilmek için anneleri Yeni Huggies Yenidoğan ile buluşturuyor. Bebeklerine sevgiyle bakan anneler için yenilenen Huggies Yenidoğan, daha yumuşak yapısıyla bebeklerin ihtiyacı olan özenli dokunuş ve korumayı bir arada sunuyor.
Huggies’in yeni SüperEmici ve SüperYumuşak üst yüzeyi sıvı kakayı ve ıslaklığı saniyeler içinde emiyor. Üst yüzeyindeki küçük yumuşak yastıklar ile bebek cildi ile sıvı kaka arasında bariyer oluşturan Yeni Huggies Yenidoğan, cildinin kuru kalmasına yardımcı oluyor. Yenilenen Huggies, daha yumuşak yapısıyla bebek cildine anne şefkati gibi nazik bir şekilde temas ediyor.
Yeni Huggies Yenidoğan, ıslaklık göstergesi ve nefes alan dış yüzeyiyle anne ve bebeklerine konfor ve rahatlığı bir arada sunuyor. İstenilen yerden yapışabilen yan bantlara sahip olan Yeni Huggies Yenidoğan, elastik bel bandı ile de bebeğin vücuduna uyum sağlıyor.
Yeni Huggies Yenidoğan ile her dokunuş sizinki gibi olsun...
 

 

 
1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...