28 Ekim 2014

www.cocuklageziyoruz.com Sitesinin Lansmanı

Dört sevdiğim anne güzel bir girişimde bulunup, başka annelere de rehber olmak için ''çocukla geziyoruz'' sitesini kurdular..


Anadolu Hisarı BigChefs'te çok güzel bir kahvaltı eşliğinde bize sitenin içeriğinden bahsettiler...


Peki nedir??? Bunu gelin onların kaleminden öğrenelim...

www.cocuklageziyoruz.com  4  annenin kurduğu çocuklarıyla gezme deneyimlerini,  günlük pratiklerini ve  kendi hayatlarından bir parçayı interaktif olarak paylaştığı bir ortak paylaşım platformu  ve aynı zamanda bir anne girişimidir. 

www.cocuklageziyoruz.com  çocuklu ailelerin ev dışında rahat vakit geçirdikleri alanları, restoranları, kafeleri,  çocuklu tatilleri, çocuklarla birlikte yapılabilecek etkinlikleri  web sitesinde  ve sosyal medya araçlarında paylaşan ve bu deneyimleri birlikte arttırmayı hedefleyen bir mecradır. 

www.cocuklageziyoruz.com ’un hedefi  çocuklu ailelere çocuklarla rahat, özgür hissedebilecekleri mekanları, alanları, etkinlikleri önermek ve  hepimizin yaşadığı deneyimleri ortak bir havuzda toplayarak, çocuklarla birlikte yeni, değişik yerler keşfetme isteğimizi desteklemektir. 

Oluşturmak istediğimiz www.cocuklageziyoruz.com ortak havuzuyla,  modern zamanın koşturmacasında ev dışında geçirebildiğimiz kısıtlı ama çok değerli zamanlarda nereye gideceğini düşünen çocuklu ailelere, daha önce denenmiş alternatifler sunarak destek olmayı amaçlıyoruz.

Sitemizde yer vereceğimiz mekan ve etkinlikleri seçerken www.cocuklageziyoruz.com 'un kriterlerini göz önünde bulundurarak, anne olduğumuzu unutmadan çocuk odaklı değerlendiriyoruz ve bu doğrultuda  sosyal medya hesaplarımızda  paylaşıyoruz. Yine aynı şekilde sosyal medya kullanan öncelikle blogger dostlarımızın, sosyal medya hesaplarımızı takip eden arkadaşlarımızın da tecrübelerine başvuruyoruz.  Her gün onlarca gelen  misafir yazar tavsiyelerindende beslenen  www.cocuklageziyoruz.com   çok kısa bir sürede kendi alanında öncü bir rehber olacağına inanıyoruz.

Çocuklarımızla birlikte gezdiğimiz zamanlardaki hayat standartlarımızı iyileştirmek, doğru tercihler yapabilmek adına oluşturmak istediğimiz bu bilgi havuzunun daha çok aileye ulaşması ve hepimizin daha çok mekan, etkinlik, restoran, otel,  tatil köyü  ya da bir park hakkında bilgisi olması için bu ortak havuzun büyümesi için www.cocuklageziyoruz.com ve sosyal medya hesaplarını paylaşmanızı ve  kendi deneyimlerinizi de paylaşarak bu havuza katkıda bulunmanızı istiyoruz.

 
Oldukça keyifli geçen bu toplantıda medisana, organikim, hediyeleri ile çocuklarımızı  unutmayan edukids, Müge Boz Kılıç'ın harika keçe çerçeveleri, lezzetli kurabiyeleri ile decake butik pastacılığa teşekkürler...

 

Blogger anneler bir arada....
 

Yolunuz açık olsun hanımlar.... Sizi seviyorum....
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...