26 Aralık 2013

#MustelaİleMutluBebekler Etkinliğindeydik....


Bebek cilt bakımının uzman markası Mustela, bebeğinizin cildini hem bugün hem de yarın korumak için yenilediği cilt bakım ürünlerinin sırrını blogger annelerle paylaştı. Bu keyifli buluşma, 25 Aralık’ta blogger anne ve çocuklarının katılımıyla Feneryolu Kids Zone Çocuk Aktivite Merkezi’nde gerçekleşti.

 

Bebeklerin cildinin hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olduğunu biliyoruz. Fakat araştırmacılar ayrıca bilinmeyen bir zenginliğe sahip olduğunu keşfettiler. Doğuşta maksimum seviyede olan zengin kök hücreler, ilk yıllarda özellikle cilt bariyerinin henüz gelişimini tamamlamamış olması nedeniyle dış ataklara karşı savunmasızdırlar. Bu eşsiz kök hücre rezervi, bebeğinizin cildinin gelecekteki sağlığı için çok önemlidir. 10 yıllık araştırma ve büyük buluşmalar sonrasında Mustela, bu eşsiz kök hücre rezervini koruyarak bebeğinizin cildinin hem bu gününü hem de yarınını korumak için cilt bakım serisini yeniledi.

 

Bu devrim niteliğindeki buluşu kutlamak ve annelere anlatmak üzere Mustela, blogger anneleri Feneryolu Kids Zone Çocuk Aktivite Merekzi’nde gerçekleşen #mustelailemutlubebekler etkinliğinde bir araya getirdi. Bebeğinizin cildinin geleceğini korumak için yeniden formüle edilen Mustela cilt bakım ürünlerinin tanıtıldığı etkinlikte, keyifli bir kahvaltı eşliğinde sohbet edildi ve 0-3 yaş bebek cildiyle ilgili tüm sorulara cevap verildi. Bebekler ise oyun ablaları eşliğinde yeni arkadaşlarıyla eğlencenin tadını çıkardılar.

 

Bu keyifli buluşmaya lezzet katmak için Mustela ayıcığıyla pasta kesildi. Etkinlik sonunda blogger annelere, Mustela cilt bakım ürünlerini deneyimlemeleri için ürünlerin yer aldığı hediye çantaları verildi.
 
 
 

 
minik Aslı'm çok eğlendi....

 
Arkadaşımız Yiğit... "zamane annesi"

 
zıp zıp zıplaya Aslı....

 
kahvaltı ile başlayan bir gün....

 
Tansu hanım ve oğluşu....

 
"kokoshanne" ile "latigül" 
Çocukların öğle yemeğiMustea  temsilcisi Gülçin hanım....

 
pastayı kesmeye bloggerlar eşlik etti...


 
Hürriyet Aile'den Bihter hanım...


 
mustela ile mutlu anneler....

 
Aslı'nın süt saati....

 
Ayrılma vakti....

 

4 yorum:

 1. ne zevkli ve bilgilendirici bir buluşma.
  anne kız harika görünüyorsunuz ;)

  YanıtlaSil
 2. Ankara'da böyle etkinliklerin olmasını çok isterdim
  mommyslifetime.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mommyslifetime; aslında Ankara'da da oluyor ama yeterli olmadığı için yok gibi geliyor....

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...