12 Ekim 2012

ÇKL Buluşması -3-

Daha önce bu ve bu postumda liseden kızlarla buluşmamızdan bahsetmişitm... Uzun bir yaz tatilinden sonra biz yine Deniz'de buluştuk... Arkadaşım yeni evine taşınmıştı ve bizi orada ağırladı... Tam bizim bıdıklara göre... park, bahçe... Gittiğimizde Burcu ve Duru çoktan gelmiş, hatat Duru evde durmak istemeyip parka inmişlerdi... bizi de parkta karşıladılar... Zaten ben de Aysu'yu önce parka götürebilecektim... Bizden sonra da yeni anne Esra ve Poyraz da bize katıldı... Poyraz, Aslı'dan 1.5 ay küçük. 

Hemen çimenlerde bir fotoğraf molası verdik..tabii toparlanmamız biraz zaman aldı...

 

hadi toparlandık herkes makineye baksııınnnn....


Poyraz ve Aslı'nın aynı anda baktığı bir kare yakalayamadık... ama Elif nasıl???Sonra eve geçtik... hiç olmayacak bişey oldu.. Aysu ben acıktım diye tutturdu... e biz de oturttuk çocukları sofraya... önce onlar doyurdu karınlarını ve haydiiii oyun odasına...ben de arkadaşlarımla sohbete... Aslı hiç uyumadı biraz yordu ama okadar da olacak... 


ve altı çocuğun olduğu karelerden birkaç tane...


sohbetler edildi, yenildi, içildi ve eve gitme vakti geldi... tabi yine park engeline takıldık biz... Duru ve Elif sırayla Aslı'yı salladılar... Aslı'nın keyfi yerindeydi tabii...


ve yorgun argın düştük yollara... aslında aynı gün bir de Masal'ın doğum gününe kaılacaktık ama trafik engeline takılınca gidemedik... şimdi ilk fırsatta arkadaşım Yasemin'in sevimli Masal'ına geçmiş doğum gününü kutlaması ziyareti yapmamız gerekiyor...8 yorum:

 1. çok tatlılar maaşallah, bizde lise arkadaşlarımla buluşuyoruz sık sık ama maalesef henüz tek çocuklu benim içlerinde.Yani sizinkiler kadar eğlenceli olmuyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlknurcum, walla bizde 2. bebişler bile geliyor yavaş yavaş... bir de okadar eğlenceli ki ne konuştuğumuzu anlayamıyoruz... bir buluşmada çocukları babalara bırakıp buluşma planları yapıyoruz :)))

   Sil
 2. çok tatlı bıcır bıcır çocuk dolu ne güzel..
  bişi sormak istiyorum.bu foto düzenlemesini hangi programda yaptınız :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. durununannesi; evet kesinlikle bıcır bıcır bir ortam... fotoğrafları PhotoScape programı ile birleştiriyorum.. tavsiye ederim... ben çok sevdim... ben de sizden tütü yapımının videosunu istiycem ama :)))

   Sil
 3. tmm bende siz mail atıyım linki :)

  YanıtlaSil
 4. yorucu ve güzel bir gün olmuş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Demetcim; çocuklar olur da yorucu olmaz mı??? ama evet keyifli...

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...