20 Mayıs 2014

Güzel Anneler Shambala'da....


 

Anneler gününe özel SHAMBALA CLINIC etkinliğinde annelik estetiği üzerine konuştuk. Bildiğimiz üzere anne olmak ne kadar kutsal ve mucizevi bir olay olsada kadın bedeni üzerine anneliğin yıpratıcı bir etkiside vardır.

Estetik plastik cerrah DR. Serdar Bora Bayraktaroğlu, biz kadınların bu yıpratıcı dönemlerini en iyi şekilde  geçirmemizi sağlamak amacıyla bu etkinlikte  aklımıza gelen bütün sorunlar üzerine ayrıntılı konuştuk.

Annelik sürecinde vücudumuzda oluşan değişiklikler ;

*Karın  sarkmaları ve çatlaklar

*Meme sarkmaları, memede şekil ve hacim bozuklukları

*Bölgesel kilolar, selülit ve aşırı yağlanma problemleri

*Cilt lekeleri ve sivilce izlerinin tedavi edilmesinde lazerlerin önemi

*Yüzdeki hacim kayıpları ve yaşlanma etkisinin giderilmesinde dolgu uygulamaları 

*Kırışıklıklar ve botox tedavileri

*Gençlik aşıları ve kök hücre tedavileri
 

Serdar Bora Bayraktaroğlu kimdir?


1980  yılında doğan Dr Serdar Bora Bayraktaroğlu, 2005 yılında Cerrahpaşa Tıp fakültesi İngilizce Tıp Programından mezun oldu. 2005-2011 yılları arasında Plastik Cerrahi Eğitimini Şişli Etfal Hastanesi Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Kliniğinde tamamlayan Dr Serdar Bora Bayraktaroğlu, aynı klinikte mikrocerrahi ve el cerrahisi eğitimini de tamamladı. 2009 ocak-haziran aylarında California-LA’ da Fasyal Plastik Cerrahi-Enstitute of Facial Paralyses  Kliniğinde yüz estetiği üzerine   staj yaptı.  Dr Serdar Bora Bayraktaroğlu tez konusunu mikrovasküler cerrahi alanında yapmıştır. 2011 yılından günümüze plastik rekonstruktif ve estetik cerrahi uzamanı olarak  çalışıyor. Dr Serdar Bora Bayraktaroğlu Türk Plastik ve Reconstruktif Cerrahi Derneği üyesidir. Dr Serdar Bora Bayraktaroğlu antiaging, medikal estetik ve estetik plastik cerrahi üzerine yerli ve yabancı kongreleri takip ederek bu alandaki bilgisini güncellemektedir. 

 

1 yorum:

  1. Shambalanın Maslaktaki guzellik merkezinde cilt bakımı yaptırmıstım harikaydı cok memnun kalmıstım Kliniğide eminim iyidir, cok bilgilendirici bir yazı olmus tesekkurler

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...