3 Şubat 2016

Badem Abla Oluyor Partisi (hediyeler)

Bademlebuduk Elif'in çok özenle hazırlandığı, gökyüzünde (Qubbe İstanbul) baby showerda ikinci yazımı hediyelere ayırdım... İlk yazımı buradan okuyabilirsiniz. Hediyelerle de Elif bizi ellerimiz dopdolu gönderdi.

blogger anneler

Nestle sepeti tam benlikti. @nestlenesfit çeşitlerini zaten çok severim ama özellikle ballı bademli hep favorimdi. Hamileliğimde bile diyetisyene "ilk kez sana sabah akşam nesfit veriyorum" dedittirdim :) Benim kurtarıcım... Bu bana işaret olmalı... Hadi Alev başla :) Kızlardan Aysu ise Nesquicke bayılıyor... Çikolatalar da kocişin midesine çoktan indi bile :)


@danonetr'nin sütlü atıştırmalık standı ise favorimiz olduğundan bahsettim zaten ...


@koroplastevinizde güzel bir paket hazırlamıştı.


Favori şampuanımız @mustelaturkiye :) Yenidoğan döneminin vazgeçilmezi @unibabyailesi ıslak mendili... @hipp_turkiye ise elmalı mısır patlağı ve ıslak mendili ile aramızdaydı.. @topicremtr'den dudak koruyucusu ve peeling jeli... Prima Pampers Premium care bebek bezi #PrimaileBebeklerKeşfediyor... @lavturkiye'den 3'lü kavanoz set... @babycornertr'in ise sevimli hediyeliklerini bilmeyen yoktur diye düşünüyorum.. Ben de kuzenimin bebeği için 3'lü çoraplarından aldım :) @biodermaturkiye'dan kuru ve hassas ciltler için yıkama jeli ve makyaj temizleme suyu :) @3m'den hediyeler :) Minik çiçekle ise @dogumcicegi

bebek bezibademlebuduk

atıştırmalıkhediye

#bademlebudukdavet
#qubbe
#qubbeistanbul
#bademablaoluyor
#nestle
#PrimaileBebeklerKeşfediyor

@naz_events
@tatlimocom
@topicremtr
@babycornertr
@mustelaturkiye
@hipp_turkiye
@koroplastevinizde
@lavturkiye
@biodermaturkiye
@3m
@danonetr
@unibabyailesi
@dogumcicegi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...